Громадська робота

Колектив кафедри приймає активну участь у громадській роботі університету та у діяльності наукових спілок, зокрема:

• Дубовой В.М. - керівництво Вінницькою секцією ІЕЕЕ; участь у роботі редколегій журналів “Вісник ВПІ”, “Оптоелектронні інформаційно-енергетичні технології”, “Інформаційні технології і комп'ютерна інженерія”.
  • Кузьмін І.В. - участь у роботі редколегій журналів “Вісник ВПІ”, “Оптоелектронні інформаційно-енергетичні технології”, “Інформаційні технології і комп'ютерна інженерія”.

Крім того, кожні два роки на базі кафедри проводиться міжнародна наукова конференція "Контроль та управління в складних системах". ЇЇ організацію проводить кафедра своїми силами: за допомогою викладачів та студентів, які викладають та навчаються на кафедрі.