Підготовче ІТ-відділення

В рамках роботи Підготовчого IT-відділення ВНТУ кафедра КСУ пропонує учням 10-11 класів безкоштовно прослухати курси:

• Розроблення інтелектуальних ігор на Java.
  • Основи веб-технологій: розроблення сайтів та інтелектуальних систем.

Вказані курси вхдять в напрямок "Інтелектуальні системи автоматизації", який необхідно обрати при реєстрації.

Розроблення інтелектуальних ігор на Java

Опис: курс призначений для початківців в програмуванні; слухачі опанують популярну мову програмування Java, граючись в ігри; приємний бонус – удосконалення рівня англійської мови.

Викладач: доцент, доктор філософії (кандидат технічних наук) зі спеціальності 151 – Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології, доцент кафедри комп’ютерних систем управління факультету комп’ютерних систем і автоматики ВНТУ Грищук Т.В.

Програма курсу

• Тема 1. Знайомство з середовищем для розробки ігор.
  • Тема 2. Перша програма: «Маленький краб».
  • Тема 3. Додавання «розумних» елементів до гри «Маленький краб».
  • Тема 4. Автоматичне створення об’єктів та додавання анімації.
  • Тема 5. Додавання звукових ефектів. Написання гри «Музичний інструмент».
  • Тема 6. Програмування взаємодії між об’єктами. Написання гри «Лабораторія Ньютона».
  • Тема 7. Створення складних візуальних ефектів та анімації. Написання гри «Астероїди».
  • Тема 8. Створення авторських графічних зображень та звукових файлів.
  • Тема 9. Розробка симуляторів біологічних процесів. Написання гри «Лиса та зайці».
  • Тема 10. Розробка симуляторів з використанням законів розподілу випадкових величин. Написання гри «Мурахи».

Основи веб-технологій: розроблення сайтів та інтелектуальних систем

Опис: курс передбачає вивчення сучасних технологій розробки веб-інтерфейсів (front-end) та серверної частини веб-систем (back-end).

Викладач: доцент, доктор філософії (кандидат технічних наук) зі спеціальності 151 – Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології, доцент кафедри комп’ютерних систем управління факультету комп’ютерних систем і автоматики ВНТУ Ковалюк О.О.

Програма курсу

• Тема 1. Структура сучасних веб-додатків та протокол HTTP.
  • Тема 2. Основи HTML.
  • Тема 3. Використання CSS для оформлення веб-сторінок та адаптивного дизайну.
  • Тема 6. Огляд та використання популярних CMS-систем.
  • Тема 7. Розроблення інтелектуальних систем.