Робоча нарада викладачів ВНТУ за проектом MASTIS 30 червня 2017 р.

30 червня 2017 року відбулася робоча нарада викладачів ФКСА – учасників міжнародного проекту MASTIS – Establishing Modern Master-level Studies in Information Systems (Запровадження сучасного навчання магістрів з інформаційних систем). У зустрічі взяли участь співробітники факультету, які викладатимуть основні спеціальні дисципліни для магістрів, що навчатимуться за експериментальною програмою «Інформаційні системи та Інтернет речей» у відповідності до рекомендацій проекту: професори О. Бісікало, В. Дубовой, П. Кулаков та доценти О. Бойко, В. Гармаш, С. Довгалець, О. Ковалюк, В. Ковтун, О. Никитенко, Є. Паламарчук, М. Юхимчук.

Нарада

Нараду було присвячено обговоренню першочергових задач щодо підготовки навчально-методичної документації нових дисциплін експериментальної програми до 2017-2018 навчального року. Відзначалося, що всі навчальні та методичні матеріали мають бути доступні для майбутніх магістрів двома мовами – англійською та українською. Рівень володіння студентів англійською мовою не тільки буде сприяти успішному навчанню, але безпосередньо впливатиме на реальні можливості їх мобільності, що закладені у проекті MASTIS.

Нарада

Крім того учасники наради обговорили зміст та результати навчання для базових дисциплін вже апробованих освітніх програм підготовки магістрів з інформаційних систем. Зокрема було прийнято рішення, що в процес навчання необхідно впроваджувати підходи до організації занять і методики з урахуванням досвіду Європейських університетів – партнерів проекту MASTIS.