Кафедра КСУ з сумом повідомляє, що 5 травня пішов з життя професор кафедри КСУ, д.т.н., професор Іван Васильович Кузьмін

Колектив кафедри висловлює співчуття рідним, близьким, колегам.

Кузьмін Іван Васильович

03.02.1924 - 05.05.2018

Іван Васильович Кузьмін,
заслужений діяч науки і техніки України,
лауреат Державної премії України,
лауреат премії Ради Міністрів України,
лауреат премії Ленінського комсомолу,
стипендіат Президента України,
академік і віце-президент Академії наук прикладної радіоелектроніки,
президент Вінницької територіальної Малої академії наук,
учасник Великої Вітчизняної війни,
доктор технічних наук, професор кафедри “Комп’ютерних систем управління”
Вінницького національного технічного університету

Робоча зустріч за проектом MASTIS 26-27 червня 2017 р.

26-27 червня 2017 року у Києві відбулася позачергова зустріч учасників міжнародного проекту MASTIS - Establishing Modern Master-level Studies in Information Systems (Запровадження сучасного навчання магістрів з інформаційних систем), в реалізації якого ВНТУ бере активну участь. Виступ У зустрічі крім учасників проекту взяли участь представники Міністерства освіти і науки України: Заступник міністра освіти Ю.М. Рашкевич і Директор Департаменту вищої освіти О.І. Шаров, Голова Науково-методичної комісії МОН зі спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології В.Є. Снитюк. Представниками ВНТУ були члени команди виконавців проекту професори О.В. Бісікало і В.М. Дубовой.

Зустріч було присвячено обговоренню перспектив удосконалення підготовки магістрів з інформаційних систем в Україні та узгодженню програми проекту та Стандарту підготовки магістрів зі спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології, розробка якого наразі завершується. Крім того учасники проекту обговорили зміст та результати навчання для базових дисциплін освітніх програм підготовки магістрів інформаційних систем. Виступ Дубовой Кожний з 6-ти українських університетів – учасників проекту – представив розроблену ним програму однієї з базових дисциплін. Зокрема професор В.М. Дубовой доповів основні положення програми дисципліни «Інфраструктура інформаційних технологій», яка була розроблена групою учасників проекту від ВНТУ.

Учасники проекту ознайомилися з цікавим та корисним досвідом діючих магістерських програм з інформаційних систем в університетах Мюнстера (Німеччина) та Каунаса (Литва), а також домовились щодо графіку подальшої роботи та процедури узгодження та імплементації програм базових дисциплін.