Міжнародна співпраця

Кафедра КСУ проводить активну міжнародну співпрацю. Співробітники кафедри беруть участь у міжнародних проектах, у діяльності міжнародних професійних спілок, здійснюють співпрацю у рамках міжнародних угод, готують фахівців – громадян іноземних держав.

Mastis logo

MASTIS - Establishing Modern Master-level Studies in Information Systems

MASTIS - європейський проект, метою якого є розробка стандарту підготовки магістрів з інформаційних систем. Докладно про участь кафедри КСУ в проекті MASTIS

IFIP logo

IFIP – International Federation for Information Processing

Міжнародна федерація з обробки інформації (ІФІП) — світова організація для дослідників та спеціалістів, які працюють в галузі інформаційних та комунікаційних технологій(ІКТ). Зокрема на базі кафедри КСУ працює комітет інформаційних систем Української федерації інформатики (УФІ), яка є національним членом IFIP.

IEEE logo

IEEE - Institute of Electrical and Electronics Engineers

IEEE - міжнародна некомерційна асоціація спеціалістів в галузі техніки, світовий лідер в галузі розробки стандартів радіоелектроніки, електротехніки і апаратного забезпечення обчислювальних систем і мереж. Докладно про участь кафедри КСУ в ІЕЕЕ

МІЖНАРОДНІ УГОДИ

Колектив кафедри КСУ є ініціатором і бере участь у міжнародній угоді з університетом Шейх Анта Діоп (Дакар, Сенегал)

НАШІ ВИПУСКНИКИ - ІНОЗЕМЦІ

За час свого існування кафедра КСУ підготувала значну кількість студентів і аспірантів – іноземців

МИ У EDUGLOPEDIA

Проект EDUglopedia.org - це глобальна ініціатива для створення відкриттів і безкоштовна платформа для високих навчальних можливостей. Універститети всього світу використовують EDUglopedia.org для просування своїх програм у міжнародну аудиторію.