Кафедра КСУ з сумом повідомляє, що 5 травня пішов з життя професор кафедри КСУ, д.т.н., професор Іван Васильович Кузьмін

Колектив кафедри висловлює співчуття рідним, близьким, колегам.

Кузьмін Іван Васильович

03.02.1924 - 05.05.2018

Іван Васильович Кузьмін,
заслужений діяч науки і техніки України,
лауреат Державної премії України,
лауреат премії Ради Міністрів України,
лауреат премії Ленінського комсомолу,
стипендіат Президента України,
академік і віце-президент Академії наук прикладної радіоелектроніки,
президент Вінницької територіальної Малої академії наук,
учасник Великої Вітчизняної війни,
доктор технічних наук, професор кафедри “Комп’ютерних систем управління”
Вінницького національного технічного університету

Міжнародна співпраця

Кафедра КСУ проводить активну міжнародну співпрацю. Співробітники кафедри беруть участь у міжнародних проектах, у діяльності міжнародних професійних спілок, здійснюють співпрацю у рамках міжнародних угод, готують фахівців – громадян іноземних держав.

Mastis logo

MASTIS - Establishing Modern Master-level Studies in Information Systems

MASTIS - європейський проект, метою якого є розробка стандарту підготовки магістрів з інформаційних систем. Докладно про участь кафедри КСУ в проекті MASTIS

IFIP logo

IFIP – International Federation for Information Processing

Міжнародна федерація з обробки інформації (ІФІП) — світова організація для дослідників та спеціалістів, які працюють в галузі інформаційних та комунікаційних технологій(ІКТ). Зокрема на базі кафедри КСУ працює комітет інформаційних систем Української федерації інформатики (УФІ), яка є національним членом IFIP.

IEEE logo

IEEE - Institute of Electrical and Electronics Engineers

IEEE - міжнародна некомерційна асоціація спеціалістів в галузі техніки, світовий лідер в галузі розробки стандартів радіоелектроніки, електротехніки і апаратного забезпечення обчислювальних систем і мереж. Докладно про участь кафедри КСУ в ІЕЕЕ

МІЖНАРОДНІ УГОДИ

Колектив кафедри КСУ є ініціатором і бере участь у міжнародній угоді з університетом Шейх Анта Діоп (Дакар, Сенегал)

НАШІ ВИПУСКНИКИ - ІНОЗЕМЦІ

За час свого існування кафедра КСУ підготувала значну кількість студентів і аспірантів – іноземців

МИ У EDUGLOPEDIA

Проект EDUglopedia.org - це глобальна ініціатива для створення відкриттів і безкоштовна платформа для високих навчальних можливостей. Універститети всього світу використовують EDUglopedia.org для просування своїх програм у міжнародну аудиторію.