Історія кафедри

• У Вінницькому політехнічному інституті (ВПІ) на факультеті автоматики і обчислювальної техніки (ФАВТ) була створена кафедра "Автоматизовані системи управління". Першим завідувачем кафедри АСУ став у 1977 році Заслужений діяч науки і техніки, лауреат Державної премії УРСР, доктор технічних наук, професор Іван Васильович Кузьмін.

• Другим завідувачем кафедри АСУ, яка була перейменована у кафедру комп’ютерних систем управління (КСУ), став Ротштейн Олександр Петрович, який працюва на цій посаді до 1999 року. Ротштейн О.П. соросівський професор з прикладної математики. Є членом Нью-Йоркської Академії наук, членом Академії наук суднобудування України. 1999 року переїхав на роботу в Ізраїль професором кафедри «Промисловий інженерінг і менеджмент» Єрусалимського політехнічного інституту.

• Третім завідувачем кафедри кафедри КСУ став доктор технічних наук, професор Дубовой Володимир Михайлович, Відмінник освіти України, є дійсним членом Міжнародної Академії наук прикладної радіоелектроніки, членом і головою комітету інформаційних систем Української асоціації з автоматичного управління, головою Вінницького відділення Міжнародного інституту інженерів електроніки та електротехніки (IEEE), головою оргкомітету регулярної Міжнародної науково-технічної конференції “Контроль і управління у складних системах”.

• Кафедра КСУ здійснює підготовку фахівців з комп’ютерних систем за спеціальністю 151 - "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології".