Кафедра КСУ з сумом повідомляє, що 5 травня пішов з життя професор кафедри КСУ, д.т.н., професор Іван Васильович Кузьмін

Колектив кафедри висловлює співчуття рідним, близьким, колегам.

Кузьмін Іван Васильович

03.02.1924 - 05.05.2018

Іван Васильович Кузьмін,
заслужений діяч науки і техніки України,
лауреат Державної премії України,
лауреат премії Ради Міністрів України,
лауреат премії Ленінського комсомолу,
стипендіат Президента України,
академік і віце-президент Академії наук прикладної радіоелектроніки,
президент Вінницької територіальної Малої академії наук,
учасник Великої Вітчизняної війни,
доктор технічних наук, професор кафедри “Комп’ютерних систем управління”
Вінницького національного технічного університету

Як підстелити собі соломинку на JAVA?

В рамках співпраці з досвідченими програмістами випускниками кафедри студенти другого курсу груп 1АВ-14б та 2АВ-15б прослухали лекцію про обробку виняткових ситуацій (exceptions) мовою Java.

В якості лектора попрацював Максим Контарєв, програміст компанії Win Interactive. Максим був запрошений на прохання студентів, оскільки під час навчання дуже важливо спілкуватись з професіоналами, які кожного дня «видають нагора» сотні рядків програмного коду. Окрім теорії, Максим показав декілька прикладів «каверзних» питань, які задають на співбесідах.

Усі із захопленням слухали матеріал, а після лекції довго не відпускали Максима, задаючи йому різні питання стосовно практичних аспектів програмування мовою Java.

Лекція