Як підстелити собі соломинку на JAVA?

В рамках співпраці з досвідченими програмістами випускниками кафедри студенти другого курсу груп 1АВ-14б та 2АВ-15б прослухали лекцію про обробку виняткових ситуацій (exceptions) мовою Java.

В якості лектора попрацював Максим Контарєв, програміст компанії Win Interactive. Максим був запрошений на прохання студентів, оскільки під час навчання дуже важливо спілкуватись з професіоналами, які кожного дня «видають нагора» сотні рядків програмного коду. Окрім теорії, Максим показав декілька прикладів «каверзних» питань, які задають на співбесідах.

Усі із захопленням слухали матеріал, а після лекції довго не відпускали Максима, задаючи йому різні питання стосовно практичних аспектів програмування мовою Java.

Лекція