Кафедра КСУ з сумом повідомляє, що 5 травня пішов з життя професор кафедри КСУ, д.т.н., професор Іван Васильович Кузьмін

Колектив кафедри висловлює співчуття рідним, близьким, колегам.

Кузьмін Іван Васильович

03.02.1924 - 05.05.2018

Іван Васильович Кузьмін,
заслужений діяч науки і техніки України,
лауреат Державної премії України,
лауреат премії Ради Міністрів України,
лауреат премії Ленінського комсомолу,
стипендіат Президента України,
академік і віце-президент Академії наук прикладної радіоелектроніки,
президент Вінницької територіальної Малої академії наук,
учасник Великої Вітчизняної війни,
доктор технічних наук, професор кафедри “Комп’ютерних систем управління”
Вінницького національного технічного університету

Студенти кафедри стали призерами конкурсів наукових робіт

Студенти 4-го курсу кафедри КСУ Кудлаєнко Марія та Фурман Марина зайняли 2 та 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямком "Інформатика та кібернетика". Конкурс проходив 24-25 березня в Сумському державному університеті.

Призові роботи:

2. Кудлаєнко Марія "Розробка методу автоматичного контролю темпу мови". Науковий керівник - к.т.н., доцент Биков М.М.

3. Фурман Марина "Нейромережева система розпізнавання цифр". Науковий керівник - к.т.н., доцент Ковтун В. В.

22-24 березня на базі Вінницького національного технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

За результатами конкурсу студенти кафедри КСУ Тетяна Манглієва та Денис Підвашецький зайняли 2 та 3 місце.

Трійка призерів:

1. Траченко С. Студент ФКСА, 5 курс, група 1КСУА-15м. «Метод отримання лексичної онтології з тексту на основі інструментальних засобів WORDNET та NLTK». Науковий керівник - д.т.н., професор Бісікало О.В.

2. Манглієва Т. Студентка ФКСА, 4 курс, група 1АВ-12б, «Ідентифікація моделі гідродинамічного опору на основі регресійних залежностей та нечітких правил». Науковий керівник - д.т.н., професор Штовба С.Д.

3. Підвашецький Денис. Студент ФКСА, 4 курс, група 2АВ-12б, «Розробка комп'ютеризованої системи управління "Розумний дім"» Науковий керівник - к.т.н., доцент Ковалюк О.О.

Вітаємо переможців!