Студенти кафедри стали призерами конкурсів наукових робіт

Студенти 4-го курсу кафедри КСУ Кудлаєнко Марія та Фурман Марина зайняли 2 та 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямком "Інформатика та кібернетика". Конкурс проходив 24-25 березня в Сумському державному університеті.

Призові роботи:

2. Кудлаєнко Марія "Розробка методу автоматичного контролю темпу мови". Науковий керівник - к.т.н., доцент Биков М.М.

3. Фурман Марина "Нейромережева система розпізнавання цифр". Науковий керівник - к.т.н., доцент Ковтун В. В.

22-24 березня на базі Вінницького національного технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

За результатами конкурсу студенти кафедри КСУ Тетяна Манглієва та Денис Підвашецький зайняли 2 та 3 місце.

Трійка призерів:

1. Траченко С. Студент ФКСА, 5 курс, група 1КСУА-15м. «Метод отримання лексичної онтології з тексту на основі інструментальних засобів WORDNET та NLTK». Науковий керівник - д.т.н., професор Бісікало О.В.

2. Манглієва Т. Студентка ФКСА, 4 курс, група 1АВ-12б, «Ідентифікація моделі гідродинамічного опору на основі регресійних залежностей та нечітких правил». Науковий керівник - д.т.н., професор Штовба С.Д.

3. Підвашецький Денис. Студент ФКСА, 4 курс, група 2АВ-12б, «Розробка комп'ютеризованої системи управління "Розумний дім"» Науковий керівник - к.т.н., доцент Ковалюк О.О.

Вітаємо переможців!