Никитенко О. Д.

Никитенко Олена Дмитрівна

доцент кафедри КСУ
Працює на кафедрі КСУ з 2007 року.

телефон +38 (0432) 59-82-22

Персональна сторінка: nikitenko.vk.vntu.edu.ua

Освіта

2006 рік - магістр за спеціальністю “Системи управління і автоматики”, Вінницький національний технічний університет, факультет автоматики та комп’ютерних систем управління, кафедра компютерних систем управління;

2010 рік - кандидат технічних наук за спеціальністю 05.13.06 - “Інформаційні технології”, Вінницький національний технічний університет;

2016 рік - доцент кафедри комп’ютерних систем управління.

Головний науковий напрямок:

Оптимізація алгоритмічних моделей систем керування в умовах комбінованої невизначеності.

Автор понад 31 публікації, з них 28 наукового та 3 навчально-методичного характеру, в тому числі 12 публікацій у фахових виданнях, 1 навчальний посібник та 1 монографія.

Викладає дисципліни:

Основи компютерно-інтегрованих технологій.