Биков М. М.

Биков Микола Максимович

Професор кафедри КСУ.
Кандидат технічних наук, доцент.
Працює на кафедрі КСУ з 1977 року.

телефон +380 (0432) 59-82-22, +380 (0432) 59-84-30

Персональна сторінка: bykov.vk.vntu.edu.ua

Освіта

Київський політехнічний інститут в 1972 р. за спеціальністю “Радіотехніка” 1972-1974 рр. - працював радіоінженером в Радянській Армії, а потім в науково-дослідній організації Всесоюзний науково-дослідний інститут аналітичного приладобудування;

1974-1976 рр. - молодший науковий співробітник НДЧ Вінницького політехнічного інституту;

1976 р. - асистент кафедри обчислювальної техніки;

1977-1985 рр. - асистент кафедри КСУ;

1985-1996 рр. - доцент кафедри КСУ;

з 1996 р. - професор кафедри КСУ;

Головний науковий напрямок

Розробка теорії, методів, моделей, алгоритмів та пристроїв ефективного оброблення інформації в інформаційно-вимірювальних та інтелектуальних системах.

Автор більш ніж 130 публікацій, в тому числі 3 авторських свідоцтв і 5 патентів на винаходи, 67 статей, 49 тез доповідей, 6 навчальних посібників.

Організаційна діяльність

З 1986 по 1999 рр. займав посаду замісника завідувача кафедри КСУ, 1996-1997 рр. – відповідальний секретар приймальної комісії ВДТУ, 2003-2005 рр. – декан факультету автоматики і комп’ютерних систем управління, член оргкомітету Міжнародної науково-технічної конференції „Контроль і управління в складних системах”, вчений секретар Подільського відділення Міжнародної Академії наук Прикладної Радіоелектроніки.

Викладає дисципліни

За період роботи в ВУЗі викладав такі навчальні дисципліни:

Проектування і розрахунок цифрових обчислювальних машин

Обчислювальна техніка в інженерних і економічних розрахунках

Алгоритмічні мови та програмування ЕОМ

Електронні пристрої автоматики

Обчислювальні машини та інформаційні системи

Інтегральна схемотехніка

Основи мікропроцесорної техніки

Основи науково-дослідної роботи

На сьогодні викладає дисципліни:

Мікропроцесорні засоби систем управління